Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Ağustosta 4-5 Bin Okul Önceci mi Atanacak

Tepki Skoru
0
Arkaraşlar son aldığım haberi sizinle paylaşmak istiyorum.. Meb Ağustos'ta 35-40.000 arasında alım yapacakmış.. Bununda 4-5 bini okulönceci olacakmış.. şok oldum.. Demek ki bunlar sınava girmeden atanacakların tamamını doğuya gönderecekler.. yeni nezun olanlara da kendi şehirleri.. Oh ne güzel ADALET. Bu durumda puanlar iyice yerlerde gezecek.. Ben şahsen tercih yapıp yapmama konusunda kararsız kaldım.. ama kesinlikle her yeri yazmayacağım.. herkese bol şans..

Tepki Skoru
0
Son 2 aydır ki atamalardan sonra her yer doldu ki arkadaşım. Ben pek inanamıyorum çünkü sizce şu bir kaç ayda 4000-5000 tane anasınıfı açıldı mı ki o kadar atama yapılsın?

Tepki Skoru
0
Ben çok az alınacağını düşünüyorum.

Tepki Skoru
0
35-40 bin alım mı nereden öğrendiniz?? Hiç sanmıyorum öyle olacağını. Yapılacak 10 bin alım içersinde de en fazla 1500 kontenjan olacağını düşünüyorum.

Tepki Skoru
0
Bu ülkede coğrafya, sınıf öğretmeni,kimya,fizik vs. atanamayanların 60 ve 120 saatlik kurs alıp okulöncesi öğretmeni olanlar varsa,, demekki açık çok arkadaşım :) atanırsınızzz mutlaka :D

Tepki Skoru
0
Bu ülkede coğrafya, sınıf öğretmeni,kimya,fizik vs. atanamayanların 60 ve 120 saatlik kurs alıp okulöncesi öğretmeni olanlar varsa,, demekki açık çok arkadaşım :) atanırsınızzz mutlaka :D
bende agustosta fazla alım olacagını düşünüyorum çünkü 2011/2012yıllarında büyük iller zorunlu olacak istanbul ankara izmir bildiklerim bunlar hatta ve hatta 10 bin bir alım bile olabilir %90 öyle düşünüyorum

Tepki Skoru
0
ya niye her duydugnuza ınanıyorsunuz once bır arastrsanız oyle paylassanız daha ıyı olur bence Ayrıca ben cok takıp edıyorum kımseden duymadım boyle bırsey.

Tepki Skoru
0
Ağustosta 15 bin atama yapılacağı konuşuldu 40 bin çok astronomik bir rakam bence.

Tepki Skoru
0
Bak Ayşe hocam, böyle kulaktan dolma bilgilerle başlık açma, zira insanları ümitlendirmek insan hakkına girer. Bir bilgiye sahipsen kaynağını mutlakayazmalısın..

Tepki Skoru
0
ağustosta 5bin alım olsa bile puanların çok düşeceğini zannetmiyorum. çünkü artık yeni mezun olacaklar küçümsenmeyecek kadar iyi puanlar alıyor denemelerde. benim arkadaşlarımdan hemen hemen 70in altına düşen yok. biliyorsunuz bu yıl mezun olacaklar 4yıl öncesinde öss den çok yüksek netler yaparak kazandılar(açıköğretimde dahil olmak üzere) zaten matematik,tarih,coğrafya çalışmadan 80netin altına düşmüyorlar.sadece eğitim çalışıp 70puanı garantiliyorlar. 5bin alım olsada puanlar çok düşmez. artık bizim bölümde atamada önceki senelerden çok daha zor olacak. ağustosta 5bin alım kesinleşse bile işinizi garantiye almaya bakın derim

Tepki Skoru
0
arkaşım gerçekten merak ediyorum nerden duydun bu haberi.
ağustos ta 10 bin atama ancak olur o da 1000- 1500 o.önceci ancak kavuşur okullarına...
ist zorunluya 2014 te geçiyor yanlış hatırlamıyorsam yani daha çok var.
ağustos ta yüksek puanlılar ancak atanır...
5 bin alım olursa ki olmaz puanlar düşer tabii ama bence bu hesaplarla kafa yoracağımıza oturup çalışalaım derim...:36897fd:

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle