Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

AĞAÇ FALI

Katılım
17 Ocak 2007
Mesajlar
2,502
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
44
DOĞDUĞUNUZ GÜN VE AĞACINIZ
Doğduğunuz gün, hangi ağaçtan geldiğinizi ortaya çıkarıyor. İşte tarihler ve özellikleriniz...
23-31 Aralık : Elma Ağacı
01-11 Ocak : Köknar
12-24 Ocak : Karaağaç
25 Ocak-3 Şubat : Selvi
04-08 Şubat : Kavak
09-18 Şubat : Sedir
19-28 Şubat : Çam
01-10 Mart : Salkımsöğüt
11-20 Mart : Ihlamur
21 Mart : Meşe
22-31 Mart : Fındık
01-10 Nisan : Üvez
11-20 Nisan : Akçaağaç
21-30 Nisan : Ceviz
01-14 Mayıs : Kavak
15-24 Mayıs : Kestane
25 Mayıs-3 Haziran : Dişbudak
04-13 Haziran : Gürgen
14-23 Haziran : İncir
24 Haziran : Huş
25 Haziran-4Temmuz : Elma
05-14 Temmuz : Çam
15-25 Temmuz : Karaağaç
26 Temmuz-4Ağustos : Selvi
04-13 Ağustos : Kavak
14-23 Ağustos : Sedir
24 Ağustos-2 Eylül : Çam
03-12 Eylül : Salkım söğüt
13-22 Eylül : Ihlamur
23 Eylül : Zeytin
24 Eylül-3 Ekim : Fındık
04-13 Ekim : Üvez
14-23 Ekim : Akçaağaç
24 Ekim-11 Kasım : Ceviz
12-21 Kasım : Kestane
22 Kasım-1 Aralık : Dişbudak
02-11 Aralık : Gürgen
12-21 Aralık : İncir
22 Aralık : Kayın
Elma : (Aşk) Cazibeli, fiziksel olarak dikkat çekici, etkileyici...Hoş bir auraya sahip. Flörtöz ve maceraperest ama hassas ve her zaman asik birtip. Sevmeye ve sevilmeye merakli. Sadik ve hassas bir es. Cömert. Bilimsel konulara yetenegi var. Bugün için yasar.Hayalgücü yüksek.
Kestane : (Dürüstlük) Alışılmadık bir güzelliği vardır ama insanları etkilemek gibi bir derdi yoktur. Adil ve neşelidir. Doğuştan diplomattır. Çok kolay huzursuzluğakapılır ama her türlü ilişkisinde hassastır. Bazen olağandışı davranır. Sevgili bulmakta güçlük çeker.
İncir : ( Hassasiyet) Çok güçlü, bağımsız, tartışmalara ve zıtlıklara fazla izin vermeyen, aile hayatına düşkün, iyi bir baba ve hayvan severdir. Sosyal bir kelebekgibidir. Espriden anlar, aylaklığı ve tembelliği de sever. Bencilliği vardır. Akıllı ve pratiktir.
Dişbudak : (Hırs) Farklı bir çekiciliğe sahip, hayat dolu,talepkar, düşüncesizce hareket eden ve eleştirilere kulak asmayan biri. Hırslı, akıllı, yetenekli, kaderine
hükmetmeyi seven, egoist olmaya elverişlidir. Ama ona güvenebilirsiniz. Bazen beyni kalbine hükmedebilir. İlişkiler çok ciddiye alır ve sadıktır.
Kayın : (Yaratıcılık) İyi bir zevki vardır. Görünüşe ve kendi görüntüsüne önem verir. Materyalistik sayılır. Hayati ve kariyeri için çok ve düzenli çalışır. Ekonomiktir.Gereksiz risklere girmez. Makul bir tiptir. Diyet ve sporla fizikine dikkat eder
Huş : (Esinlenme) Hayat dolu, etkileyici, elegan, arkadaş canlısı, gösterişten uzak, mütevazı, aşırılıklardan hoşlanmayan, kaba şeylerden nefret eden biridir.Doğal ve sakin bir yaşamı tercih eder. Fazla tutkulu değildir. Hayal gücü yüksek ve az hırslıdır. Sakin ve uygun ortamlar yaratır.
Sedir : (Güven) Zarif, her ortama ayak uydurabilen, lüksü seven, sağlığına dikkat eden, kendine güvenen, başkalarına da biraz yukarıdan bakan biridir. Kararlı,sabırsız ve başkalarını etkilemeyi sever. İyimserdir ve beceriklidir. Tek ve gerçek aşkını bekler. Çabuk karar verir.
Selvi : (Sadakat) Güçlü, fiziksel olarak kaşlı, her ortama uyabilen, hayatla fazla uğraşmayan, hoşnut, iyimser, paraya meraklıdır Yalnızlıktan nefret eder. Kolaykolay tatmin edilemeyecek kadar tutkuludur. Ama sadıktır. Modu çabuk değişir. Kurallara boyun eğmez. Biraz da ukala ve ilgisizdir.
Karaağaç : (Asil): Müşfik, fiziksel olarak düzgün, giyimine dikkat eden, taleplerinde aşırılığa kaçmayan, insanlara neşe verebilen, liderlik etmeyi seven ama kendisialtta olmayı sevmeyen biridir. Dürüst ve sadık bir estir. Başkaları için karar vermeyi sever. Cömerttir. Pratik zekası güçlü ve iyi bir espri anlayışı vardır
Köknar : (Gizem) Sıra dişi bir zevki vardır. Sofistike ve kadirşinastır. Güzel olan her şeyi sever. Dik başlı, çabuk mod değiştiren,bencil olmasına rağmen kendisineyakın olanlarla ilgilenen biridir. Çok mütevazı olduğu söylenemez. Hırslıdır. Memnun edilmesi zor bir sevgilidir. Çok arkadaşıvardır. Çünkü ona güvenebilirsiniz.
Fındık : (Olağanüstü) Çekici, anlayışlı, insanları nasıl etkileyeceğini bilen, fazla talepkar olmayan, sosyal hayatta aktif ve girişken hatta dövüşken biridir.Popülerdir. Psikolojik durumu çabuk değişir. Kaprisli bir aşıktır. Ama dürüst ve eşine toleranslı davranır. Kusursuz bir yargı yeteneğivardır.
Gürgen : (Zevk sahibi) Cool bir güzel. Diş görünüşüne ve bakımlı Olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Başkalarını kendinden fazla düşünür. Hayati mümkünolduğunca kolay bir hale getirmeye çalışır. Disiplinli bir hayat için kılavuzluk eder. İlişkilerinde kibardır. Farklı Sevgililer bulmak ister. Duygularıyla ilgili olarak mutluluğuyakalaması kolay olmaz. Çoğunlukla da başkalarına güvenmez. Kararlarından da asla emin olmaz.
Ihlamur :(Şüphe) Hayatin ona getirdiklerini kabul eder. Kavga ve tartışmadan nefret eder. Çalışkandır, tembelliği ve bencilliği hiç sevmez, streslidir.Yumuşak huyluve merhametlidir. Arkadaşları için çekinmeden fedakarlık yapar. Becerikli olmasına rağmen bunları değerlendirmesini bilmez. Mızmızdır. Kıskanç fakat vefalıdır.
Akçaağaç : ( Özgür zeka) Hayal gücü ve orijinalliklerle dolu hiç de sıradan olmayan biridir. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenli, yeni deneyimlere aç biridir.Genellikle sinirli ve gergin bir yapısı vardır. Hafızası kuvvetlidir. Çok kolay öğrenir. Aşk hayati biraz karmaşıktır. Başkalarını etkilemeyi sever.
Meşe : (Cesaret): Sağlam yaradılışlı, cesur, güçlü, bağımsız ve girişkendir. Acıma duygusu çok yoktur. İşini sansa bırakmayı sevmez. Ayaklarını yere sağlam
basmak ister. Hareketlidir
Zeytin : (Erdem): Güneşi, sıcak havaları sever. Makul biridir.Kibar duyguları vardır! Agresyon ve şiddetten kaçınır. Sakin ve toleranslıdır. Adalet duygusu gelişmiştir.Hassas, kıskançlıktan uzak bir yapısı vardır. Okumayı ve sofistike insanlarla muhatap olmayı sever
Çam : (Titiz) Uyumlu ilişkileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasıl rahat edilebileceğini bilir. Doğal ve hareketli biridir. İyi bir partnerdir Çok arkadaş delisi değildir. Çabukaşık olur ama ateşi çabuk söner.Her şeyden kolay vazgeçebilir. İdeali bulana kadar her şey geçicidir. Güvenilir ve pratiktir.
Kavak : (Tatminsiz) Fazla kendine güvenmeyen, sadece gerektiği zaman cesaretli olan biridir. Arkasının güçlü olmasını ve sıkı insanlarla muhatap olmasını sever.Çok seçicidir. Genellikle yalnızdır. Artistik bir doğası vardır. Kin tutar. İyi bir organizatördür. Felsefi takılmayı sever. Ama herdurumda güvenilebilir biridir. İlişkilerini de çok önemser.
Üvez : (Hassasiyet) Dikkat çekici, neşe verici, bencillikten uzak dikkat çekmeyi seven biridir. Hayata bağlıdır. Yerine ve duruma göre hem bağımlı hem bağımsız
olabilir. Zevklidir. Duygusal, hassas, tutkulu ve artistik özellikleri vardır. İyi bireş olur ama çok zor affeder.
Ceviz : (Tutku): Garip ve zıtlıklarla dolu biridir. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gösterir. Asil bir ruhu vardır. Spontanedir. Çok hırslıdır ve hiç esnekliğiyoktur. Zor ve alışılmışın dışında bir estir. Çok zor beğenir. Sadece takdir eder. Çok kıskanç ve tutkuludur. Uyum göstermek için fazla fedakarlık etmekten de hoşlanmaz.İlginç stratejiler üretir.
Salkımsöğüt : (Melankoli) Güzel ve çok melankoliktir.Etkileyicidir. Güzel ve zevkli şeylere meraklıdır. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir.Kaprisli ama dürüsttür.Başkalarının duygularına önem verir.Çabuk etki altında kalır ama beraber yaşanması zordur. Talepkardır. Sezgileri de kuvvetlidir. Aşıkken acı çeker ama demir atabileceğibirini bulabilir.
 
Katılım
21 Ağu 2006
Mesajlar
810
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
38
Salkımsöğüt : (Melankoli) Güzel ve çok melankoliktir.Etkileyicidir. Güzel ve zevkli şeylere meraklıdır. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir.Kaprisli ama dürüsttür.Başkalarının duygularına önem verir.Çabuk etki altında kalır ama beraber yaşanması zordur. Talepkardır. Sezgileri de kuvvetlidir. Aşıkken acı çeker ama demir atabileceğibirini bulabilir. ...
E bu kadar olur yani..tıpkı benn
 
Katılım
17 Ocak 2007
Mesajlar
2,502
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
44
DOĞUM TARİHİ AĞACI ÖZELLİKLERİ
01 - 11 OCAK KÖKNAR ( Gizem) Sıra dışı bir zevki vardır. Sofistike ve kadirşinastır. Güzel olan herşeyi sever. Dikbaşlı, çabuk mod değiştiren, bencil olmasına rağmen kendine yakın olanlarla ilgilenen biridir. Çok mütevazı olduğu söylenemez. Hırslıdır. Memnun edilmesi zor bir sevgilidir. Çok arkadaşı vardır. Çünkü ona güvenebilirsiniz.
12 - 24 OCAK KARAAĞAÇ ( Asil ) Müşfik, fiziksel olarak düzgün, giyimine dikkat eden, taleplerinde aşırılığa kaçmayan, neşe verebilen, liderlik etmeyi seven; ama kendisi altta olmayı seven biridir. Dürüst ve sadık bir aştir. Başkaları için karar vermeyi sever. Cömerttir. Pratik zekası güçlüdür ve iyi espri anlayışı vardır.
25 OCAK - 3 ŞUBAT SELVİ ( Sadakat ) Güçlü, fiziksel olarak kaslı, her ortama uyabilen, hayarla fazla uğraşmayan, hoşnut, iyimser, paraya meraklıdır. Yanlızlıktan nefret eder. Kolay kolay tatmin edilemeyecek kadar tutkuludur. Ama sadıktır. Modu çabuk değişir. Kurallara boyun eğmez. Biraz ukala ve ilgisizdir.
4 - 8 ŞUBAT KAVAK ( Taminsiz ) Kendine fazla güvenmeyen, gerektiği zaman cesaretli olan biridir. Arkasının güçlü olmasını ve sıkı insanlarla muhatap olmayı sever. Genellikle yanlızdır. Artistik bir doğası vardır. Kin tutar. İyi bir organizatördür. Felsefi takılmayı sever. her durumda güvenilebilir biridir.
9 - 18 ŞUBAT SEDİR ( Güven ) Zarif, her ortama ayak uydurabilen, lüksü seven, sağlığına dikkat eden, kendine güvenen, başkalarınada biraz yukarıdan bakan biridir. Kararlı, sabırsız ve başkalarını etkilemeyi sever. İyimserdir ve beceriklidir. Tek ve gerçek aşkını bekler. Çabuk karar verir.
19 - 29 ŞUBAT ÇAM ( Titiz ) Uyumlu ilişkileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasıl rahat edebileceğini bilir. Doğal hareket eden biridir. İyi bir partnerdir. Çok arkadaş delisi değildir. Çabuk âşık olur; ama ateşi çabuk söner. Herşeyden kolay vazgeçebilir. İdealinin bulana kadar her şey geçicidir. Güvenilir ve pratiktir
1 - 10 MART SALKIMSÖĞÜT ( Melankoli ) Güzel ve etkileyicidir. Zevkli şeylere meraklıdır. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir. Kaprisli; ama dürüsttür. Başkalarının duygularına önem verir. Çabuk etki altında kalır; ama beraber yaşanması zordur. Talepkardır. Sezgileri de kuvvetlidir.
11 - 20 MART IHLAMUR ( Şüphe ) Hayatın ona getirdiklerini kabul eder. Kavga ve tartışmalardan nefret eder. Çalışkandır, tembelliği ve bencilliği hiçsevmez, streslidir. Yumuşak huylu ve merhametlidir. Arkadaşları için çekinmeden fedakarlık yapar.
21 MART MEŞE ( Cesaret ) Sağlam yaratılışlı, cesur, güçlü, bağımsız ve girişkendir. Acıma duygusu çok yoktur. İşini şansa bırakmayı sevmez. Ayaklarını yere sağlam basmak ister. Hareketlidir.
22 - 31 MART FINDIK ( Olağanüstü ) Çekici, anlayışlı, insanları nasıl etkileyeceğini bilen, fazla talepkar olmayan, sosyal hayatta aktif ve girişken htta dövüşken biridir. Popülerdir. Psikolojik durumu çabuk değişir. Kaprisli bir âşıktır. Ama dürüst ve eşine toleranslı davranır. kusursuz bir yargı yeteneği vardır.
1 - 10 NİSAN ÜVEZ ( Hassasiyet ) Dikkat çekici, neşe verici, bencillikte uzak dikkat çekemeyi seven biridir. Hayata bağlıdır. Yerine ve durumuna göre hem bağımlı hem bağımsız olabilir. Zevklidir. Duygusal, hassas, tutkulu ve artistik özellikleri vardır. İyi bir eş olur; ama çok zor affeder.
11 - 20 NİSAN AKÇAAĞAÇ ( Özgür zekâ ) Hayalgüzü ve orjinalliklerle dolu, sıradan olmayan biridir. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenli, yeni deneyimlere aç biridir. Genellikle sinirli ve gergin bir yapısı vardır. Hafızası kuvvetlidir. Çok kolay öğrenir.
21 - 30 NİSAN CEVİZ ( Tutku ) Garip ve zıtlıklarla doludur. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gösterir. Spontanedir. Çok hırslıdır ve hiç esnekliği yoktur. Zor ve alışılmışın dışında bir eştir. Çok zor beğenir. Sadece takdir eder. Çok kıskanç ve tutkuludur. İlginç stratejiler üretir.
1 - 14 MAYIS KAVAK ( Tatminsiz ) Kendine fazla güvenmeyen, gerektiği zaman cesaretli olan biridir. Arkasının güçlü olmasını ve sıkı insanlarla muhatap olmayı sever. Genellikle yanlızdır. Artistik bir doğası vardır. Kin tutar. İyi bir organizatördür. Felsefi takılmayı sever.
15 - 24 MAYIS KESTANE ( Dürüstlik ) Alışılmadık bir güzelliği vardır. İnsanları etki,lemek gibi bir derdi yoktur. Adil ve neşelidir. Doğuştan diplomattır. Çok kolay huzursuzluğa kapılır; ama her türlü ilişkisinde hassastır. Bazen olağandışı davranır.
25 MAYIS - 3 HAZİRAN DİŞBUDAK ( Hırs ) Farklı bir çekiciliğe sahip, hayt dolu, talepkâr, düşüncesizce hareket eden ve eleştirilere kulak asmayan biri. Hırslı, akıllı, yetenekli, kaderine hükmetmeyi seven, egoist olmaya elverişlidir. Ama ona güvenebilirsiniz. Bazen beyni kalbine hükmedebilir. ilişkileri çok ciddiye alır ve sadıktır.
4 - 13 HAZİRAN GÜRGEN ( Zevk Sahibi ) Dış görünüşe ve bakımlı olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Başkalarını kendi,nden fazla düşünür. Hayatı mümkün oladuğunca kolay hale getirmeye çalışır. Disiplinli bir hayat için klavuzluk eder. İlişkilerinde kibardır. Başkalarına güvenmez.
14 - 23 HAZİRAN İNCİR ( Hassasiyet ) Çok güçlü, bağımsız, tartışmalara ve zıtlıklara fazla izin vermeyen, aile hayatına düşkün iyi bir baba ve hayvanseverdir. Sosyal bir kelebek gibidir. Espriden anlar, aylaklığı ve tembelliğide sever. Bencilliği vardır. Akıllı ve pratiktir.
24 HAZİRAN HUŞ ( Esinlenme ) Hayat dolu, etkileyici, arkadaş canlısı, gösterişeten uzak, mütevazı, aşırılıklardan hoşlanmayan, kaba şeylerden nefret eden biridir. Doğal ve sakin bir yaşamı tercih eder. Fazla tutkulu değilidr. Hayal gücü yüksek ve az hırslıdır. Sakin ortamlar yaratır.
25 HAZİRAN - 4 TEMMUZ ELMA ( Aşk ) Cazibeli, fiziksel olarak dikkat çekici, etkileyici. Hoş bir auraya sahiptir. Maceraperest ama hassas ve her zaman aşık bir tip. Sadık ve hassas bir eştir. Cömert. Bilimsel konulara yeteneği vardır. Gündelik yaşar.
5 - 14 TEMMUZ ÇAM ( Titiz ) Uyumlu ilişkileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasıl rahat edilebileceğini bilir. Doğal ve hareketli biridir. İyi bir partnerdir. Çok arkadaş delisi değildir. Çabuk aşık olur; ama ateşi çabuk söner. Her şeyden kolay vazgeçebilir. İdeali bulana kadar her şey geçicidir. güvenilir ve pratiktir.
15 - 25 TEMMUZ KARAAĞAÇ ( Asil ) Müşfik, fiziksel olarak düzgün, giyimine dikkat eden, taleplerinde aşırılığa kaçmayan, neşe verebilen, liderlik etmeyi seven; ama kendisi altta olmayı seven biridir. Dürüst ve sadık bir aştir. Başkaları için karar vermeyi sever. Cömerttir. Pratik zekası güçlüdür ve iyi espri anlayışı vardır.
26 TEMMUZ - 4 AĞUSTOS SELVİ ( Sadakat ) Güçlü, fiziksel olarak kaslı, her ortama uyabilen, hayarla fazla uğraşmayan, hoşnut, iyimser, paraya meraklıdır. Yanlızlıktan nefret eder. Kolay kolay tatmin edilemeyecek kadar tutkuludur. Ama sadıktır. Modu çabuk değişir. Kurallara boyun eğmez. biraz ukala ve ilgisizdir.
4 - 13 AĞUSTOS KAVAK ( Tatminsiz ) Kendine fazla güvenmeyen, gerektiği zaman cesaretli olan biridir. Arkasının güçlü olmasını ve sıkı insanlarla muhatap olmayı sever. Genellikle yanlızdır. Artistik bir doğası vardır. Kin tutar. İyi bir organizatördür. Felsefi takılmayı sever.
14 - 23 AĞUSTOS SEDİR ( Güven ) Zarif, her ortama ayak uydurabilen, lüksü seven, sağlığına dikkat eden, kendine güvenen, başkalarınada biraz yukarıdan bakan biridir. Kararlı, sabırsız ve başkalarını etkilemeyi sever. İyimserdir ve beceriklidir. Tek ve gerçek aşkını bekler. Çabuk karar verir.
24 AĞUSTOS - 2 EYLÜL ÇAM ( Titiz ) Uyumlu ilişkileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasıl rahat edebileceğini bilir. Doğal hareket eden biridir. İyi bir partnerdir. Çok arkadaş delisi değildir. Çabuk âşık olur; ama ateşi çabuk söner. Herşeyden kolay vazgeçebilir. İdealinin bulana kadar her şey geçicidir. güvenilir ve pratiktir.
3 - 12 EYLÜL SALKIMSÖĞÜT ( Melankoli ) Güzel ve etkileyicidir. Zevkli şeylere meraklıdır. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir. Kaprisli; ama dürüsttür. Başkalarının duygularına önem verir. Çabuk etki altında kalır; ama beraber yaşanması zordur. Talepkardır. Sezgileri de kuvvetlidir.
13 - 22 EYLÜL IHLAMUR ( Şüphe ) Hayatın ona getirdiklerini kabul eder. Kavga ve tartışmalardan nefret eder. Çalışkandır, tembelliği ve bencilliği hiçsevmez, streslidir. Yumuşak huylu ve merhametlidir. Arkadaşları için çekinmeden fedakarlık yapar.
23 EYLÜL ZEYTİN ( Erdem ) Güneşi ve sıcak havaları sever. Makul biridir. Kibar duyguları vardır! Agresyon ve şiddetten kaçınır. Sakin ve toleranslıdır. Adalet duygusu gelişmiştir. Hassas, kıskançlıktan uzak bir yapısı vardır. Okumayı ve sofistike insanlarla muhatap olmayı sever.
24 EYLÜL - 3 EKİM FINDIK ( Olağanüstü ) Çekici, anlayışlı, insanları nasıl etkileyeceğini bilen, fazla talepkar olmayan, sosyal hayatta aktif ve girişken htta dövüşken biridir. Popülerdir. Psikolojik durumu çabuk değişir. Kaprisli bir âşıktır. Ama dürüst ve eşine toleranslı davranır. kusursuz bir yargı yeteneği vardır.
4 - 13 EKİM ÜVEZ ( Hassasiyet ) Dikkat çekici, neşe verici, bencillikte uzak dikkat çekemeyi seven biridir. Hayata bağlıdır. Yerine ve durumuna göre hem bağımlı hem bağımsız olabilir. Zevklidir. Duygusal, hassas, tutkulu ve artistik özellikleri vardır. İyi bir eş olur; ama çok zor affeder.
14 - 23 EKİM AKÇAAĞAÇ ( Özgür zekâ ) Hayalgüzü ve orjinalliklerle dolu, sıradan olmayan biridir. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenli, yeni deneyimlere aç biridir. Genellikle sinirli ve gergin bir yapısı vardır. Hafızası kuvvetlidir. Çok kolay öğrenir.
24 EKİM - 11 KASIM CEVİZ ( Tutku ) Garip ve zıtlıklarla doludur. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gösterir. Spontanedir. Çok hırslıdır ve hiç esnekliği yoktur. Zor ve alışılmışın dışında bir eştir. Çok zor beğenir. Sadece takdir eder. Çok kıskanç ve tutkuludur. İlginç stratejiler üretir.
12 - 21 KASIM KESTANE ( Dürüstlik ) Alışılmadık bir güzelliği vardır. İnsanları etki,lemek gibi bir derdi yoktur. Adil ve neşelidir. Doğuştan diplomattır. Çok kolay huzursuzluğa kapılır; ama her türlü ilişkisinde hassastır. Bazen olağandışı davranır.
22 KASIM - 1 ARALIK DİŞBUDAK ( Hırs ) Farklı bir çekiciliğe sahip, hayt dolu, talepkâr, düşüncesizce hareket eden ve eleştirilere kulak asmayan biri. Hırslı, akıllı, yetenekli, kaderine hükmetmeyi seven, egoist olmaya elverişlidir. Ama ona güvenebilirsiniz. Bazen beyni kalbine hükmedebilir. ilişkileri çok ciddiye alır ve sadıktır.
2 - 11 ARALIK GÜRGEN ( Zevk Sahibi ) Dış görünüşe ve bakımlı olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Başkalarını kendi,nden fazla düşünür. Hayatı mümkün oladuğunca kolay hale getirmeye çalışır. Disiplinli bir hayat için klavuzluk eder. İlişkilerinde kibardır. Başkalarına güvenmez
12 - 21 ARALIK İNCİR ( Hassasiyet ) Çok güçlü, bağımsız, tartışmalara ve zıtlıklara fazla izin vermeyen, aile hayatına düşkün iyi bir baba ve hayvanseverdir. Sosyal bir kelebek gibidir. Espriden anlar, aylaklığı ve tembelliğide sever. Bencilliği vardır. Akıllı ve pratiktir.
22 ARALIK KAYIN ( Yaratıcılık ) İyi bir zevki vardır. Görünüşe ve kendi görüntüsüne önem verir. Materyalistik sayılır. Hayatı ve kariyeri için çok ve düzenli çalışır. Ekonomiktir, gereksiz risklere girmez. Makul bir tiptir. Diyet ve sporla fiziğine dikkat eder.
23 - 31 ARALIK ELMA ( Aşk ) Cazibeli, fiziksel olarak dikkat çekici, etkileyici. Hoş bir auraya sahiptir. Maceraperest ama hassas ve her zaman aşık bir tip. Sadık ve hassas bir eştir. Cömert. Bilimsel konulara yeteneği vardır. Gündelik yaşar.
 
Katılım
8 Eyl 2006
Mesajlar
9,423
Tepki Skoru
1
Puanları
0
Yaş
36
24 EYLÜL - 3 EKİM FINDIK ( Olağanüstü ) Çekici, anlayışlı, insanları nasıl etkileyeceğini bilen, fazla talepkar olmayan, sosyal hayatta aktif ve girişken htta dövüşken biridir. Popülerdir. Psikolojik durumu çabuk değişir. Kaprisli bir âşıktır. Ama dürüst ve eşine toleranslı davranır. kusursuz bir yargı yeteneği vardır.

Kaprisli ve dövüşken değilim amaa:)
Çok teşekkürler paylaşımın için.
 
Katılım
25 May 2006
Mesajlar
162
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
36
[size=small]24 AĞUSTOS - 2 EYLÜL ÇAM ( Titiz ) Uyumlu ilişkileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasıl rahat edebileceğini bilir. Doğal hareket eden biridir. İyi bir partnerdir. Çok arkadaş delisi değildir. Çabuk âşık olur; ama ateşi çabuk söner. Herşeyden kolay vazgeçebilir. İdealinin bulana kadar her şey geçicidir. güvenilir ve pratiktir.

walla doğru söze ne denilebilir ki?

çok teşekkürler
[/size] :thumbsup::36_7_8::1:
 
Katılım
9 May 2006
Mesajlar
147
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
36
Gürgen : (Zevk sahibi) Cool bir güzel. Diş görünüşüne ve bakımlı Olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Başkalarını kendinden fazla düşünür. Hayati mümkünolduğunca kolay bir hale getirmeye çalışır. Disiplinli bir hayat için kılavuzluk eder. İlişkilerinde kibardır. Farklı Sevgililer bulmak ister. Duygularıyla ilgili olarak mutluluğuyakalaması kolay olmaz. Çoğunlukla da başkalarına güvenmez. Kararlarından da asla emin olmaz.


ÇOKK doğru yaa beni anlatıyoo:D
 
Katılım
9 May 2006
Mesajlar
757
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
36
1 - 10 MART SALKIMSÖĞÜT ( Melankoli ) Güzel ve etkileyicidir. Zevkli şeylere meraklıdır. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir. Kaprisli; ama dürüsttür. Başkalarının duygularına önem verir. Çabuk etki altında kalır; ama beraber yaşanması zordur. Talepkardır. Sezgileri de kuvvetlidir.


hehehheeee ahanda bennn:D:D

teşekkür ederizz keremcikk
..
 
Katılım
17 Ara 2006
Mesajlar
595
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
40
19 - 29 ŞUBAT ÇAM ( Titiz ) Uyumlu ilişkileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasıl rahat edebileceğini bilir. Doğal hareket eden biridir. İyi bir partnerdir. Çok arkadaş delisi değildir. Çabuk âşık olur; ama ateşi çabuk söner. Herşeyden kolay vazgeçebilir. İdealinin bulana kadar her şey geçicidir. Güvenilir ve pratiktir

Valla çam ağaçlarına başka bi gözle bakacağım artık... Bana uyuyor teşekkürler :) :)
 
Katılım
12 Kas 2006
Mesajlar
1,206
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
35
Kestane : (Dürüstlük) Alışılmadık bir güzelliği vardır ama insanları etkilemek gibi bir derdi yoktur. Adil ve neşelidir. Doğuştan diplomattır. Çok kolay huzursuzluğa kapılır ama her türlü ilişkisinde hassastır. Bazen olağandışı davranır. Sevgili bulmakta güçlük çeker.

waLLa tamamıyla beni anlatmış buuu:D:D sevgili bulmakta baya güçlük çektim zamanındaa:36_11_6::36_11_6:
ben bunu biliodum hatta arkadaşlarla isimlerimizi cep telefonlarımıza öyle kaydetmiştik.. sonra aramız açılmıştı ben de silmiştim numaralarını[durdurur muyum hiç :) ] onları hatırlattı bana..
teşekkürler
 
Katılım
2 Ocak 2007
Mesajlar
3,307
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
39
Ihlamur Şüphe) Hayatin ona getirdiklerini kabul eder. Kavga ve tartışmadan nefret eder. Çalışkandır, tembelliği ve bencilliği hiç sevmez, streslidir.Yumuşak huyluve merhametlidir. Arkadaşları için çekinmeden fedakarlık yapar. Becerikli olmasına rağmen bunları değerlendirmesini bilmez. Mızmızdır. Kıskanç fakat vefalıdır.

son bölümler dışında çoğu uyuyor bana, sağol
 
Katılım
20 Kas 2006
Mesajlar
697
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
35
:thumbsup:Kestane : (Dürüstlük) Alışılmadık bir güzelliği vardır ama insanları etkilemek gibi bir derdi yoktur. Adil ve neşelidir. Doğuştan diplomattır. Çok kolay huzursuzluğakapılır ama her türlü ilişkisinde hassastır. Bazen olağandışı davranır. Sevgili bulmakta güçlük çeker.

hepsi uyuyorda sevgili bulmakta gucluk ceker aslında evet ben bunu secıcılık gıbı anımsıyorum:)
 
Katılım
3 Haz 2006
Mesajlar
547
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
36
Ceviz : (Tutku): Garip ve zıtlıklarla dolu biridir. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gösterir. Asil bir ruhu vardır. Spontanedir. Çok hırslıdır ve hiç esnekliğiyoktur. Zor ve alışılmışın dışında bir estir. Çok zor beğenir. Sadece takdir eder. Çok kıskanç ve tutkuludur. Uyum göstermek için fazla fedakarlık etmekten de hoşlanmaz.İlginç stratejiler üretir.

ben neymişim yaa :) teşekkürler...
 
Katılım
23 Ara 2006
Mesajlar
274
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
40
Çam : (Titiz) Uyumlu ilişkileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasıl rahat edilebileceğini bilir. Doğal ve hareketli biridir. İyi bir partnerdir Çok arkadaş delisi değildir. Çabuk aşık olur ama ateşi çabuk söner.Her şeyden kolay vazgeçebilir. İdeali bulana kadar her şey geçicidir. Güvenilir ve pratiktir.:10:

Bazı kısımlarını sevmedim ama yine de tutan yerleri var :36_1_21:
Teşekkürler, fala inanma :36_1_6: falsız kalma :36_11_13:
 
Katılım
2 Ocak 2007
Mesajlar
438
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
33
Çam : (Titiz) Uyumlu ilişkileri sever. Dinç ve güçlüdür. Nasıl rahat edilebileceğini bilir. Doğal ve hareketli biridir. İyi bir partnerdir Çok arkadaş delisi değildir. Çabukaşık olur ama ateşi çabuk söner.Her şeyden kolay vazgeçebilir. İdeali bulana kadar her şey geçicidir. Güvenilir ve pratiktir.

VALLA ÇOĞU YANLIŞ..........:):):)
 
Katılım
23 Nis 2007
Mesajlar
2,062
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Gürgen : (Zevk sahibi) Cool bir güzel. Diş görünüşüne ve bakımlı Olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Başkalarını kendinden fazla düşünür. Hayati mümkünolduğunca kolay bir hale getirmeye çalışır. Disiplinli bir hayat için kılavuzluk eder. İlişkilerinde kibardır. Farklı Sevgililer bulmak ister. Duygularıyla ilgili olarak mutluluğuyakalaması kolay olmaz. Çoğunlukla da başkalarına güvenmez. Kararlarından da asla emin olmaz.


paylaşım için teşekkürler keremcik
 

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle

18 yıldır sizlerleyiz. Türkiye'nin ilk okul öncesi eğitim platformu
Üst