Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Aboneliklerinizle İlk Sayımızda 80 Çocuğun Yüzü Gülüyor

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Aboneliklerinizle İlk Sayımızda 80 Çocuğun Yüzü Gülüyor.656 Parça kırtasiye yardımı çocuklarla buluşuyor.
Kırtasiye yardımı yapılacak okullar :
BAYDİĞİN İLKÖĞRETİM OKULU ANASINIFI YOZGAT/AYDINCIK
BUDAKLI İLÖĞRETİM OKULU ANASINIFI UŞAK/SİVASLI
GÜROYMAK ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU ANASINIFI BİTLİS/GÜROYMAK
OYUKTAŞ KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU ANASINIFI BATMAN/KOZLUK

Dergimize abone olduğunuzda her sayıda ihtiyaç sahibi okullara kırtasiye yardımı yapılacaktır.Abone sayısının artması ile yardım miktarı artacaktır.

HEDEF 2000 Okul öncesi cocuğunun kırtasiye ihityacını karşılamak.

Aboneliklerinizle Çocukların Yüzlerinde Tebessüm Olacağız...

YARDIM YAPILAN OKULLAR İÇİN TIKLAYIN : http://217.195.204.234/~okulonce/forumdisplay.php?f=224

SINIFINIZIN İHTİYACI VARSA TIKLAYIN : http://217.195.204.234/~okulonce/forumdisplay.php?f=223

Tepki Skoru
1
ÇOCUKLARIN YÜZLERİNDE TEBESSÜM OLACAĞIZ...
Bu çok güzel Umarım hedefinde üstüne çıkarız...
Her Çocuk Hep Gülsün...

Tepki Skoru
0
Ne Güzelşey Insanlara Ve çocuklara Yardimci Olmak...üyemiz Ve Dergi Abone Sayimiz Arttikça Daha çok çocuğun Yüzü Gülebilecek...teşekkürler:)

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Hedefimiz 2000 okul öncesi öğrencisidir.Katkılarınızı bekliyoruz.

Tepki Skoru
0
arkadaşlar çok güzel bir amaç için toplanmış olmak gerçekten çok güzel ve guru verici bir durum.inşallah çok daha güzel şeyler yapabiliriz arkadaşlar.ama bu arada kendimi de kötü hissettim ya.aslında benden çok daha kötü durumda olan arkadaşlarım vardır ama benim sesim çok çıkıyor ki forumdaki herkes tanımış artık beni tabi malum konudan dolayı.benim amacım ben ve benim gibi olan arkadaşlara tercüman olabilmek çünkü hiç habeerimiz yok ve herkes kendi halinde yaşamaya devam ediiyor.inşallah sorunsuz bir gelecek bizimle olacak.başta selçuk bey olmak üzere emeği geçen herkese yürekten teşekkürler...saygılarımla

Tepki Skoru
0
:36_7_8: merhaba Selçuk hocam ve tüm arkadaşlar.Bu haberi görünce çok mutlu oldum.Bu ay benim okuluma da yardım yapılıyormuş.Bu konuda bize yardımda bulunan herkese öğrencilerim ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum.Atatürk İlköğretim Okulu Güroymak/Bitlis

Tepki Skoru
0
bu çok güzel bir haber.hedef 2000

Tepki Skoru
0
Sitemizin en sevdiğim taraflarından biri kesinlikle bu. Selçuk hocamızın, üyelerimizin öyle kocaman yürekleri var ki...

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
İnşallah yardımlarımız artarak devam edecek.Abone sayısına göre her sayıda daha çok anasınıfına kırtasiye yardımı yapacağız.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle