Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

3.sınıf uygulama dosyası

Tepki Skoru
0
bana 3.sınıf uygulama dosyası ile ilgili elinizdeki dökümanları gönderebilirmisiniz.şimdiden teşekkürler

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Forumda diğer 3 . sınıf staj raporları konusuna baktınız mı :?
Ayrıca elinde farklı dosyaları olan arkadaşlarda yollarsa sevinirim.

Tepki Skoru
0
arkadaşım buradan giriş yapıp 3.sınıf doayalarını kendin istersen cd ye yükle yalnız üzerlerinde değişiklikler yaparsın yoksa kopya muamelesi görürsün......

Tepki Skoru
0
hülya gökmen' Alıntı:
arkadaşım buradan giriş yapıp 3.sınıf doayalarını kendin istersen cd ye yükle yalnız üzerlerinde değişiklikler yaparsın yoksa kopya muamelesi görürsün......

Tepki Skoru
0
hülya gökmen' Alıntı:

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşalar.3 ve 4 sınıf staj dosyalarını gonderebılırsenız sevınırım. çoook acillll lutfennnnnn   ----------------------------------- 

Tepki Skoru
0
merhaba tuba hanım.uyarınız ıcın teşekurler.ama ben naçizane artniyetsiz bir istemde bulanmustum.yinede teşekürler

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar staj dosyasını el yazısıyla mı yoksa bilgisayar yazıcısından mı çıkartacağız.farkeer mi acaba

Tepki Skoru
0
arkadaşlar görev yaptığımız yerde stajımız sayılıyorya staj dozyamızı da kendi ağzımızdan şöyle yaptırdık şunu yaptık filan diyemi hazırlıycaz.çok teşekkürler ilginize

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle