Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

3-5 mayıs 2007 II. ulusal okul öncesi eğitimi öğrenci kongresi

Tepki Skoru
0
[IMG]http://www.7renkakademi.net/yukler2/rsm/277a783f007972de4afd0408470a8fa7.jpg[/IMG]

Cumhuriyet Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, İlköğretim Bölümü, Okul Öncesi Öğretmenliği Anabilim Dalı'nın düzenleyeceği "II.Ulusal Okul Öncesi Eğitimi Öğrenci Kongresi" 3-5 MAYIS arası yapılacakmış.

KATILIM KOŞULLARI Kongre'ye Okul Öncesi Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Lisans ve Ön Lisans Programlarında görev yapan "öğretim üyesi, öğretim görevlisi, araştırma görevlisi" meslektaşlarımızı, aynı programlardaki "3 veya 4. sınıf öğrencilerini" ve "Okul Öncesi Eğitim" ile ilgili bütün özel ve devlet kuruluşu temsilcilerini ayrıca ilgi alanı "çocuk" olan herkesi davet ediyoruz. Katılımcıların "Kongre Amacı ve Konusu" bağlantısındaki içeriğe bakarak "temel konularımızdan" uzak olmayan bir katkıda bulunmalarını bekliyoruz.

[size=medium]Çalışan arkadaşlar için umarım müdürlerimiz izin verirde katılma şansımız olur.[/size]Şahsen Katılmak isterim ...
[size=x-large]Varmı katılmak isteyen arkadaşlar?[/size]

Tepki Skoru
0
[size=medium][align=center]:thumbsup: Ben katılacağım. Mesleki açıdan bence bir artı. Ve katılmak isteyen herkesi davet ediyorum.
Bir cumhuriyetli olarak.:36_1_21:[/align][/size]

Tepki Skoru
0
bütün arkadasların katılmasını tavsiye ederim.geçen sene ilki bizim üniversitede olmuştu.abant izzet baysalda.katıldık ev sahibi olarak.artıları çok.tavsiye ediorum.

Tepki Skoru
0
ben de katılmak istiyorum. konferansı verecek hocalar kimler.

Tepki Skoru
0
bende katılacam....sizleri mutlaka bekliyoruz arkadaşlar....bu fırsatı kaçırmayın derim...

http://public.cumhuriyet.edu.tr/~okuloncesi/

burdan gereken bilgilere ulaşırsınız arkadaşlar ayrıca başvuruyu da yapabilirsiniz....

Tepki Skoru
0
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM 2.ULUSAL OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ ÖĞRENCİ KONGRESİNİN BRANŞIMIZ ADINA İYİ SONUÇLAR GETİRMESİNİ ÜMİT EDİYORUM. KONGREDE PROGRAM HAKKINDA KISA BİR SUNUMUM OLACAK PROGRAM HAKKINDAKİ BEGENİ VE ELEŞTİRİLERİNİZİ YAZARSANIZ SEVİNİRİM. BAŞARI VE KOLAYLIK DİLEKLERİMLE.

Tepki Skoru
0
katılmayı çok istıyorum. ücretli ve girişlerinin biletli olduğunu söylediler doğru mu?

Tepki Skoru
0
evet ucretlıdır 3 grupta toplanıyor

Katılım Ücretleri
Bildiri (Poster veya Sözlü) 20 YTL ("Önemli Tarihler" bağlantısına bakınız)
İzleyici 10 YTL ("Önemli Tarihler" bağlantısına bakınız)
Dinleyici (katılım ücreti yatırmayan ancak web sayfamızdan başvuruyu yapanlar bu gruptadır bu gruptakilerin konaklama istekleri ile ilgilenilecek ancak bildirili ve izleyici katılımcılara tanınacak diğer olanaklardan yararlanamayacaklardır)

Tepki Skoru
0
symbol 1. grubu biraz açıklar mısın?

Tepki Skoru
0
İnsallah en az 3 bildiriyle Selçuk Üniversitesi'ni temsilen danışmanımız Prof.Dr. Ramazan ARI ile kongreye katılacağız, her ne kadar vize dönemine denk gelsede :)

Tepki Skoru
0
FİDAN SİVAS'IN NERESİNDE HANGİ OKULDASIN. BENDE SİVASTAYIM.

Tepki Skoru
0
GÖKHAN BENDE SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MES.EĞ.FAK.1991 MEZUNUYUM VE RAMAZAN HOCANINDA GELECEK OLMASINA ÇOK SEVİNDİM.

Tepki Skoru
0
cannur ben suşehri ilçesindeyim..kız meslekte çalışıyorum...sen nerdesin?? gelince seni görmek isterim bu hafta sonu sivasta olcam... ayrıca denizcim konaklaman sorun olmasın seni misafir ederiz...öyle bir sorun olursa mutlaka görüşelim...

Tepki Skoru
0
CUMARTESİ SABAH SİVASTA OLURSUN...14 SAATLİK BİR YORUCU YOLCULUĞUN OLUR...İSTANBULDAN SİVAS ÇOK UZUN...BENCE HASTA NUMARASI YAP VE RAPOR AL...:):) ŞAKA YAMIYORUM CİDDİYİM..ÇARŞAMBA ÇIK PERŞEMBE BURDA OLURSUN...CUMARTESİ SENİ GÖNDERİRİZ...DİĞER DURUMDA ÇOK ÇOK ZORLANIRSIN...

Tepki Skoru
0
O NASIL İŞ YAA!! MÜDÜRE BAK YAA...GERÇİ BİZİMKİDE BİRAZ HUYSUZ AMA BEN HASTA OLCAM O GÜN :) ...İZİNDE SORUN OLMAZ ZATEN....
SEN GEL DİCEM AMA CANIM ZATEN 3 MAYIS PERŞEMBE BAŞLIYOR 5 MAYIS CUMARTESİ BİTİYOR.. BÜYÜK BİR İHTİMALLE SON GÜNE YETİŞİRSİN... ODA ZOR GİBİ EĞER SABAH ERKEN BAŞLARSA ONUNDA YARISINA YETİŞİRSİN...BUDA SENİN ÇABAN İÇİN YETERLİ BİR SONUÇ OLMAZ... GELİRSENDE PAZAR SENLE SİVASI GEZERİZ ARTIK...

Tepki Skoru
0
TABİ CANIM....BENCE SEN İZNİ AL BİR ŞEKİLDE...ŞİMDİDEN BAŞLA....BELKİ İNADI KIRILIR YADA İNSAFA GELİR DE VERİR...

Tepki Skoru
0
ya arkadaşlar bana da cevap yazın böyle bir yazı sanırım bizim okula geldi ama idareciler bu öğrencilerle ilgigi galiba dedi ve bende unuttum tekrar sormayı hala katılma şansım varmı ve bunu için ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz

Tepki Skoru
0
evet var. hangi turde katılmak ıstıyorsan ona gore bankaya ucretı yatıracaksın Katılım Ücretleri
Bildiri (Poster veya Sözlü) 20 YTL
İzleyici 10 YTL
sonra dekontunu cumh.ünv.egitim fakultesi sitesinden katılım sayfasından dekont nonu yazxıvaksın kayıt olucakın daha genıs bılgı ıcın sıteye bakmanı tavsıye ederım.CUMHURIYET UNV.EGİTİM FAK. BOLUMNDE INCELEYEIBLRSIN.
YADA TEL
(346) 219 10 10- 2400'dan 3124
- 2400'dan 3123
- 1878
- 2917

Tepki Skoru
0
cevabın için tşk ederim cumhuriyet üniversitesine baktım bende katılmak istiyorum 4 yıllık anasınıfı öğretmeniyim sadece 20 ytl mi yatıracağım katılım ücreti olarak?bu durumda peki okul ne olacak yani izinlimi olcaz çünkü yanılmıyorsam okula böyle bir yazı geldi ama hafta sonu olduğu için soramadım yarın soracağım ama sizden de bilgi alırsam sevinirim cevabınızı bekliyorum

Tepki Skoru
0
müdürün insiyatifine kalmıs caarsamba gunu konfrnas .ucakla gıdıceksen gerek yok 2 gunluk ızın alırsın persembe cuma için 13/14 saatlık yol cunku sıvas yoksa salıdan cıkman lazım 3/5 mayıs arası yada rapor alabırlsın .

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle