Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

23 temmuz- 4 ağustos 2007 düzcede kadrosuz usta öğretici eğitimi semineri

Tepki Skoru
0
DUYURU

İlimiz Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında öğretmen ihtiyacının karşılanamaması durumunda görevlendirilmek üzere, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Programına kayıt olanlar ile Kız Meslek Liselerinin Çocuk Gelişimi, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi veya Çocuk Gelişimi ve Bakımı bölümü mezunu olanlar için 23 Temmuz 2007-04 Ağustos 2007 tarihleri arasında 60 saatlik kadrosuz usta öğretici semineri düzenlenecektir.

Seminere, başvurular 04 Temmuz 2007 -18 Temmuz 2007 tarihleri arasında İl Milli Eğitim Müdürlüğünden alınacak form dilekçe ile yapılacaktır. Form dilekçeye öğrenim durumunu gösterir belge ve nüfus cüzdanı fotokopisi eklenecektir.

Seminere aşağıdaki şartları taşıyanlar müracaat edeceklerdir.

Müracaat Şartları:
1)Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Programına kayıt yaptırdığı halde bugüne kadar eğitim seminerine katılmayanlar,
2)Kız Meslek Liselerinin Çocuk Gelişimi, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi veya Çocuk Gelişimi ve Bakımı bölümü mezunu olup, bugüne kadar eğitim seminerine katılmayanlar,
3)2001, 2002, 2003, 2004 yıllarında il milli eğitim müdürlüklerince düzenlenen eğitim seminerine katıldığı halde bugüne kadar kadrosuz usta öğretici olarak görev almayanlar,
4)2005 ve 2006 yıllarında düzenlenen eğitim seminerlerine katıldığı halde bugüne kadar kadrosuz usta öğretici olarak görev almayanlardan puanlarını yükseltmek isteyenler,

Ancak, METGE belgesi vb. ellerinde kurs belgesi olanlar ile eğitim seminerine katılma belgesi olan lise ve dengi okul mezunlarının müracaatları kesinlikle kabul edilmez, bunlara hiçbir şekilde görev verilmez

Tepki Skoru
0
çok iyidi ama bana çok uzak...

gitmeyi çok isterdim benim bulunduğum yerde seminer açılmıyor...

şehir dışındakileride takip etmek çok güç...

bu senede seminere katılamadım gerçekten çok üzgünüm...

keşke yakın olsaydımda bu seminere katılabilseydim... :((

Tepki Skoru
0
valla kaç gündür bunu arıyodum çokm teşekkürler

Tepki Skoru
0
bolu da olan kurs ne zaman bilginiz varmı ne zamandır araştırıyorum ama bulamadım şimdiden tşkler

Tepki Skoru
0
bildiğim kadarıyla bu yıl boluda açılmıycakmış. bence geç kalmadan düzcedeki seminere kaydınızı yaptırın. son gün 18 temmuz. uzak sayılmaz yarım saatlik yol...

Tepki Skoru
0
tşk ederim sanırım katılamayacagım bolunun ilçesindeyim yinede tşkler:(

Tepki Skoru
0
bana sorarsan kaçırma derim ama genede sen bilirsin arkadaşım herşey gönlünce olur umarım!

Tepki Skoru
0
acaba orda yurt gibi bir yer varmı birde son başvuru tarihimi 18 temmuz kaç gün sürecek çok soru sordum ama cvplarsanız sevinirim.......

Tepki Skoru
0
tam bilmiyorum ama olması lazım eda kız yurdu diye. evet son başvuru tarihi 18 temmuz. nufüs kağıdı ve mezun olduğun okulun diploma fotokopisi gerekli.seminer temmuz 23de başlıyor. saat 8.30da milli eğitim bahçesinde hazır bulunmak gerekiyor. seminer 10gün sürüyor (yani 2 hafta içi günleri) ve 4 ağustosta da sınav var.
umarım açıklayıcı olmuştur arkadaşım... :)

Tepki Skoru
0
bıktırdım ama birşey daha sormak istiyorum........bu usta ögretici seminerlerine sadece açılan il ve ilçedeki ögretmen adaylarımı katılabiliyor ben düzcedekine katılmak için baş vurcaktım diplomamı almaya gittigimde bana bunu söylendiler........

Tepki Skoru
0
hayır öyle bişey olduğunu sanmıyorum ama çok fazla bi talep var bu sene onu biraz olsun engellemek için olabilir belki. düzce milli eğitimi arayıp sorun diyicam ama kayıtlar dün bitti malesef. galiba biraz geç kaldınız hocam...

Tepki Skoru
0
tşk hocamda bunu bana mezun oldugum okuldakiler söyledi babamda milli egitimi aramış ama bu konu hakkında bir şey söylenmemiş gerçi ne olursa olsun kayıtlar bitti ben sadece merak ettim tşk hocam

Tepki Skoru
0
rica ederim ılgın hocam keşke gelebilseydiniz hem tanışma fırsatı da bulurduk.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle