Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

23 NİSAN PERDE SÜSÜ

Tepki Skoru
0
arkadaşlar 23 nisan gösterisinde perdeyi süsleyebileceğim çiçek böcek vb. şekiller lazım bu resimleri boncuk pul sim vb malzemelerle süsleyip perdeye asıcaz ama elimde bu tür kalıp yok ACELE :36_3_12:yardımcı olursanız çooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevinirim

Tepki Skoru
0
kendın kelebelek kalıbı cıkar ve kanatlarını katlama ıle yap ve bırazda aralarına ugur bocegı yap onuda katlama ıle yap ve perdenın alt kısmınada cımenler yap cok hoş olur sana tavsıyem bunu bı dene

Tepki Skoru
0
Ben renkli peçeteyle çocuklara kelebek yaptıracağım. 1 adet desenli peçeteyi ortadan kurdela ile bağlayacaklar, kartondan yuvarlak başını kesip yapıştıracaklar, iki tane anten, gözler ve ağızı çizecekler, perde süslerimiz hazır, çok hoş duruyor, tavsiye ederim.:)

Tepki Skoru
0
Rica ederim:) Bir de el işi kağıtlarından zincir yaptı çocuklar, perdelerimizi süsledik:)

Tepki Skoru
0
tahta mandallarla kelebek yapabilirsin...kartondan 2 tane mandalın boyutunda kanat kesip onları mandala yapıştır...üzerine pul sim vs. süsle..mandalıda perdeye tutturunca oldu bitti...:D

Tepki Skoru
0
kırmızı beyaz renklerden kedi merdivenii yapıp boğumlu şekilde astığında çok şık duruyor...

Tepki Skoru
0
benim açtığım konuda perde süsü kelebek var örnek olarak sana ;)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle