Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

23 NİSAN DA POLATLI İLKADIM ANAOKULU ÇANKAYA KÖŞKÜNDE

Tepki Skoru
0
POLATLI İLKADIM ANAOKULUNDAn 6 YAŞ GRUBUNDAN İKİ ÖĞRENCİ CUMHURBAŞKANIMIZ AHMET NECDET SEZERİN YANINA 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI OLMASI NEDENİYLE ÇANKAYA KÖŞKÜNE ÇIKACAK.HABERLERİ BEN SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.6 YAŞ ÖĞRETMENİMİ (forumda kayıtlı daissy)VE 2 ÖĞRENCİSİNİ KUTLUYORUM...

Tepki Skoru
0
canımm benim teşekkür ederim. çankaya köşküne çıkmak hem benim hem okulumuz için heyecan ve gurur verici.. SEVGİLER...:)

Tepki Skoru
0
haber verdiğin için teşekkürler arkadaşım bir polatlılı olarak bakalım küçük hemşerilerim ne yapacaklar bende merak ettim:)

Tepki Skoru
0
cigdemcan' Alıntı:
haber verdiğin için teşekkürler arkadaşım bir polatlılı olarak bakalım küçük hemşerilerim ne yapacaklar bende merak ettim:)
hocam şuanda nerdesiniz?polatlıdaysanız görüşelim okulumuza beklerim.

Tepki Skoru
0
şu an Ankaradayım ama polatlıya ziyarete geldiğimde mutlaka gelirim öğretmenim, seve seve....

Tepki Skoru
0
teşekkür ederim hocam darısı sizleri başına inşallah

Tepki Skoru
0
[size=x-large]Yaaa ne kadar duygulandım anlatamam...Eski okulum ilkgözağrım POLATLI İLKADIM ANAOKULU sizlerle gurur duyuyorummmm...Hepinizi ayrı ayrı çok özlüyorum..Yakında geliyorum oraya çok özledim hepinizi..Nevin'cim seni çok çok tebrik ederim:36_3_12:Öğrencilerini de tabii...Dilek canım dostum kardeşim teşekkürler bilgilendirdiğin için..Haberi mutlaka izleyeceğim...HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUUUUUUUMMMMM:36_3_12:[/size]

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Hocam çok güzel bir haber inşallah fotoğraflarını ilk biz yayınlarız :)
Bu arada keşke polatlıya gelip gittiğim zamanlar tanışsaydık okulunuza kesin uğrardım.

Tepki Skoru
0
Çok hoş yaa, Polatlılı değilim ama 13 yıldır orda oturuyoruz, ben de İstanbulda okulöncesi öğretmenliği okuyorum. Burada Polatlıyla iligi bişi görünce çok şaşırdım açıkçası. Tebrikler...

Tepki Skoru
0
Çok güzel hocam :) İzleme şansım olmadı ama biraz önce radyodan dinledim , çok hoş cevaplar vermişler , sizi de öğrencilerinizi de tebrik ederim

Tepki Skoru
0
ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim...sizleri seviyorum.

Tepki Skoru
0
tekrar tebrikler çok gurur verici...Ben de seni çok seviyorum canımm:)

Tepki Skoru
0
selcukaydin' Alıntı:
Hocam çok güzel bir haber inşallah fotoğraflarını ilk biz yayınlarız :)
Bu arada keşke polatlıya gelip gittiğim zamanlar tanışsaydık okulunuza kesin uğrardım.
hocam birdahaki gelişinizde bekleriz tabikii.
vali ile fotoğraf çekinmişler göndereceklermiş okulumuza hemen foruma yollarız.çünkü fotoğraf makinesini almamışlar içeriye.bizde merakla gazetede falan çıkar diye bekliyoruz.ilginize teşekkürler...

Tepki Skoru
0
deria83' Alıntı:
[size=x-large]Yaaa ne kadar duygulandım anlatamam...Eski okulum ilkgözağrım POLATLI İLKADIM ANAOKULU sizlerle gurur duyuyorummmm...Hepinizi ayrı ayrı çok özlüyorum..Yakında geliyorum oraya çok özledim hepinizi..Nevin'cim seni çok çok tebrik ederim:36_3_12:Öğrencilerini de tabii...Dilek canım dostum kardeşim teşekkürler bilgilendirdiğin için..Haberi mutlaka izleyeceğim...HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUUUUUUUMMMMM:36_3_12:[/size]
canım kardeşim sabırsızlıkla seni beklicem çünkü çoooooooooooook özledim.bizde seninle gurur duyuyoruz.:36_3_12:

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle