Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

2008 bütünleme sınavı

Tepki Skoru
0
evet arkadaşlar bugün büte kalanlar sınava girdik ben fen ve matematik öğretimi dersinden girdim sorular oldukça basit geldi bana sizlerinki nasıldı:36_13_3::36_13_3:

Tepki Skoru
0
bende okul öncesinde araç geliştirmeye girdim bakalım kolay mı zormu sonuçlar açıklanınca göreceğim çünkü hiiiç bakmadım

Tepki Skoru
0
büte giren arkaaşlara başarılar bende girdim allah yardmcımız olsun hade hayrlısı

Tepki Skoru
0
evet bugun bende büte girdim iyyidi inş geçerim.Sınav çok geç ya eylülde ooluyor ben son sınıfım tek ders için bile hiç birşeye başvuramıyorsun bitiremediğin için usta öğreticiliğe lise konumunda başvuruyorsun . Bu sene bunun çok sıkıntısını yaşadım.Birde kpsse'yi kazansaydım acaba ne olurdu.Neyse 4. sınıfları şimdiden uyarayımda büte bırakamamaya çalışsınlar biliyorum çok zor hem staj hem kpsse ama yapın sonra dahada zorlaşıyor.

Tepki Skoru
0
evet bugun bende büte girdim iyyidi inş geçerim.Sınav çok geç ya eylülde ooluyor ben son sınıfım tek ders için bile hiç birşeye başvuramıyorsun bitiremediğin için usta öğreticiliğe lise konumunda başvuruyorsun . Bu sene bunun çok sıkıntısını yaşadım.Birde kpsse'yi kazansaydım acaba ne olurdu.Neyse 4. sınıfları şimdiden uyarayımda büte bırakamamaya çalışsınlar biliyorum çok zor hem staj hem kpsse ama yapın sonra dahada zorlaşıyor.
haklısın arkadaşım inşallah dersleri veririz hayırlı haberler vermek ve almak dilegyle :congratulationscut4

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle