Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

2007 Kpss Sinavi Yorumlari

Tepki Skoru
0
evet arkadaşlar önemli sınavı atlattık. allah herkesin gönlüne göre versin. arkadaşlar benim bir sorum olacak. ben 3. sınıf öğrencisiyim. yani 4 e geçtim. kpss ye ben de girdim. aslında öylesine girmiştim fakat sınavım gayet güzel geçti. eğer olurda iyi bir puan alırsam bu sınavın 2 yıl geçerliliği olacak mı? her kafadan bir ses çıkıyor. kimi o kalktı diyor kimi olur diyor.
ve eğer puan iyi gelirse ben tercih yapacakmıyım? yani tayinim çıkacak da görevi donduracakmıyım? yoksa puan mı donacak?
son bir soru ben seneye tekrar girsem seneyeki puanım daha yüksek olursa onu kullanabilirmiyim? :rolleyes:

Tepki Skoru
0
umarım iyi bir puan alırsın ama bu sınav sonucunu kullanamazsın,yani mezun olabilecek durumda olmadığın için (4.sınıf) ataman yapılmaz ,her halükarda seneye tekrar girmek zorundasın,bu puanın seneye alacağından daha yüksek bile olsa seneye alacağın puan geçerli olur,başarılar..:)

Tepki Skoru
0
sınavı atlattık herkese hayırlı olsun arkadaşlar umarım iyi geçmiştir herkesin.

Tepki Skoru
0
geçmiş olsun arkadaşlar inşallah emeğinizin karşılığını alırsınız:)

Tepki Skoru
0
acaba orular nezaman açıklanır ve ya açıklanırmı bilgisi olan varmı arkadaşlar?

Tepki Skoru
0
3. sınıf öğrencileri girebiliyormu ki sınava benim bildiğim 4. sınıf (ki bunun için öğrenim belgesi istiyorlardı )ve mezun olanlar giriyordu.
umarım hepimizin gönlüne göre olur. çalışmadan girdiğim için bilemiyorum artık.

Tepki Skoru
0
Arkadaşlarrrrrr Umarim Hepiniz Kazanir Ve Atanirsinizzzzz

Tüm Kalbimle Diliyorummmmm :):):)

Tepki Skoru
0
arkadaşlar hepinize geçmiş olsun.. umarım herkes için hayırlısı olur..
bu arada kpss sorularının açıklandığını ben hiç görmedim.. bu konuyu merak eden arkadaşlar; boşuna beklemeyin derim..

Tepki Skoru
0
ben de girdim sınava. ve bende 3. sınıfım. soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim şimdi bir sorum daha var: nereye kaç puanla atıldınız dosyasına bakıyorum da 76 vaya 78 le sözleşmeli atandık diyorlar. benim aklım almıyor. bu puanla sözleşmeli nasıl gidilir. ben eminimki bu puanla kadrolu alan doğu yerleri falan vardır. yani sözleşmeli benim tahmin ettiğimden daha mı iyi imkanları var? ve vekil öğretmenliğiyle farkı ne? gerçekten bilgilendirilmeye ihtiyacım var. bu arada sınav bence de kolaydı. özellikle eğitim bilimleri, türkçe ve matemeatik kolaydı ..

Tepki Skoru
0
herkese geçmiş olsun ve hakkımızda hayırlısı olsun. ben okadar çok çalıştım ki sormayın:) sınav gecen seneye göre kolaydı bence. buarada 3. sınıfta okurken kpssden alınan puan geçersiz diye biliyorum. çünkü forumda mezun yada mezun olacak durumda olanların tercih hakkı var deniyordu.

ilkay; işimiz duaya kaldı valla:=)
ben de girdim sınava. ve bende 3. sınıfım. soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim şimdi bir sorum daha var: nereye kaç puanla atıldınız dosyasına bakıyorum da 76 vaya 78 le sözleşmeli atandık diyorlar. benim aklım almıyor. bu puanla sözleşmeli nasıl gidilir. ben eminimki bu puanla kadrolu alan doğu yerleri falan vardır. yani sözleşmeli benim tahmin ettiğimden daha mı iyi imkanları var? ve vekil öğretmenliğiyle farkı ne? gerçekten bilgilendirilmeye ihtiyacım var. bu arada sınav bence de kolaydı. özellikle eğitim bilimleri, türkçe ve matemeatik kolaydı ..

Tepki Skoru
0
herkese geçmiş olsun arkadaşlar...umarım yeterli puanlar alıp atanırsınız...

Tepki Skoru
0
hepinize geçmiş olsun arkadaşlar.Ben geçen yıl 86 'ya yakın bir puanla eskişehir'in çifteler ilçesine atandım.Okulöncesinin puanları çok arttı ve baraj hep yükseliyor.Hepinize bol şans dilerim.Önemli olan sınav sonuçları açıklanınca kaçıncı sırada olduğunuz ve alınacak kişi sayısının içinde olmanız başarılar dilerim.

Tepki Skoru
0
selam arkadaşlar.umarım sonuçlarınız iyi olur.ilkay arkadaşımızın dediği gibi puanlar iki yıl geçerli.2 yıl üst üste girdiyseniz yüksek olan puanınızla başvuru yapabiliyorsunuz.bir arkadaşımın ilk yılki puanı daha yüksekti o puanıyla atandı.darısı sizlere

Tepki Skoru
0
aaa işte bunu duymak istiyordum. bana da öyle dediler.seneye de girersem hangisi daha yüksek ise onu kullanabileceğimi. gerçi sınav güzel geçti sanmıştım ama baya düşük geldi. neyse yine de bunu öğrenmem iyi oldu. seneye sağlık var hastalık var. dimi ya..

Tepki Skoru
0
sınav sonuçları belli oldu ama katsayılar düşürülmüş bilginize..

Tepki Skoru
0
hayır kpss formunda okudum sınav sartlarında alınan puanın 2 yıl gecerliliğini koruduğunu yazıyor bu yüzden yüksek bir puan geldiyse

Tepki Skoru
0
bende de kpss heyecanı başladı bu yıl
hatta sınava iyi hazırlanabilmek için 3ders aldım yaz okulunda
dershaneye de yazıldım e biraz kendime de güvenim var
Allah ın izniyle yaparız inşallah bişeyler
Hakkımızda hayırlısı olan olsun

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00