Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

10 Kasım

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar 10 KASIM için bir albüm yaptırmayı düşünüyorum çocuklara...Kapak olarak da böyle birşey hazırladım..sizlerle paylaşmak istedim..sevgiler...

[img]http://www.7renkakademi.net/uploads/d4f3836cbc.jpg[/img]

ATAM'I SEVGİ VE SAYGIYLA ANIYORUM...

'' Öğretmenler; Cumhuriyetin fedakar öğretmen ve eğitimcileri, yeni nesli sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil sizin eseriniz olacaktır... ''
                                                      Mustafa Kemal ATATÜRK

Tepki Skoru
0
canım ellerine sağlık çok güzel olmuş...ben etkinlik olarak çocukların ellerini kartona çizdirdim-kestiler daha sonra atatürkün resmini el izlerimizle süsledik..

Tepki Skoru
0
big_BLUE' Alıntı:
canım ellerine sağlık çok güzel olmuş...ben etkinlik olarak çocukların ellerini kartona çizdirdim-kestiler daha sonra atatürkün resmini el izlerimizle süsledik..
sağol canım..senin yaptırdığını ben de yaptırdım:D çok güzel oluyo gerçekten....

Tepki Skoru
0
deryacım güzel olmuş eline sağlık....

Tepki Skoru
0
içeriği eminim iyidir ama başlık olarak bence pek uygun değil gibi. "Atatürk'ün Ölümü" ne bileyim biraz kaba geldi...

Tepki Skoru
0
papatya1911' Alıntı:
içeriği eminim iyidir ama başlık olarak bence pek uygun değil gibi. "Atatürk'ün Ölümü" ne bileyim biraz kaba geldi...
Canım o başlık değil..Atatürk'ün son dakikalarını anlatan bir yazı yazıyor orada...ben burda eklemedim ama albümün zaten bir başlığı var ATATÜRK ALBÜMÜ diye yazdım sonradan...bilmiyorum anlatabildimmi?

Tepki Skoru
0
rica ederim arkadaşlar..geçen sene yapmıştım eski okulumda:)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle