Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

1-5 arası toplama öğretimi

Tepki Skoru
0
arkadaşlar 1-10 arası sayı öğretimi ve 1-5 arası toplama öğretimi için bir fikir verebilir misiniz.acil yetiştirmem lazım.

Tepki Skoru
0
eğitici oyuncak mı yapıcaksın canım?
yoksa sadece etkinlik mi?

Tepki Skoru
0
benim bi arkadaşım da uğur böceği yaptı kocaman dolgu oyuncak. ama üzerinde benekleri yoktu. benekleri olacak yere mıknatıslar yapıştırdı. beneklerini kraft kağıdından hazırladı yine dolgu oyuncak şeklinde. onların da arkasına mıknatıs yapıştırdı.bunlarla hem sayı hem de toplama - çıkarma kawramını werdi.

uğur böceğinin üzerine 1 tane benek koy, 2 tane daha benek koy, kaç tane benek oldu.... gibi

Tepki Skoru
0
çok teşekkür ederim.farketmez her şekilde olur .eğitici oyuncak da olur etkinlikte.

Tepki Skoru
0
hatta canım arkadaş uğur böceğinin içine (alt tarafına) kese dikip sonra fermuar dikmişti ağzına. benekler bu kesenin içindeydi.
bi de pano yapıp (sayıları ve toplama çıkarmayı göstermek için), panoyu da yaprak şeklinde yaparsan (mukavvadan olabilir) bence çok hoş olur.
çocukların da çok ilgisini çekio bu.

Tepki Skoru
0
çok teşekkür ederim fikirleriniz için canım.çok yardımcı oldunuz

Tepki Skoru
0
arkadaşım kolay ve zahmetsiz bir etkinlik olacak ama ben balık krakerleri kullanarak yapıyorum 10 tane balık kraker dağıtıyorum istenilen sayıda yemelerini istiyorum birer tane yiyiniz kaç tane kaldı vb.Toplama işlemi için ise birer ikişer vb artırarak veriyorum çok hoşlarına gidiyor ve çok çabuk kavrıyorlar denemenizi tavsiye ederim.

Tepki Skoru
0
teşekkür ederim canım.deneyecem.çocuklar çok sevecek eminim.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle